Social Share (8.x-2.0-beta8) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Other
hu: Egyéb

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Social
hu: Közösségi

en: Hashtags
hu: Kettőskeresztes címkék

en: Text value
hu: Szöveges érték
