Social Share (8.x-2.0-beta8) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Other
lv: Citi

en: Caption
lv: Paraksts
