Social Share (8.x-2.0-beta8) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Default
sv: Förvald

en: Other
sv: Övriga

en: Caption
sv: Bildtext

en: Text value
sv: Textvärde
