Social Share (8.x-2.0-beta9) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Default
cs: Výchozí

en: Other
cs: Jiné

en: Caption
cs: Popisek

en: Social media
cs: Sociální média

en: Text value
cs: Textová hodnota
