Social Share (8.x-2.0-beta9) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Other
he: אחר

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Twitter
he: טוויטר

en: Text value
he: ערך טקטואלי
