Social Share (8.x-2.0-beta9) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Other
hi: अन्य

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Text value
hi: पाठ मान
