Social Share (8.x-2.0-beta9) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Default
id: Bawaan

en: Other
id: Lainnya

en: Caption
id: Keterangan

en: Text value
id: Isi teks
