Social Share (8.x-2.0-beta9) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Default
nl: Standaard

en: Other
nl: Andere

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Social
nl: Sociaal

en: Text value
nl: Tekstwaarde

en: Content entity
nl: Inhoudsentiteit
