Social Share (8.x-2.0-beta9) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Description
ps: سپړنه

en: Default
ps: تلواله

en: Other
ps: نور

en: Caption
ps: نوم
