Social Share (8.x-2.0-beta9) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Description
ug: بايانى

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Other
ug: باشقا

en: Caption
ug: تېما
