Social Share (8.x-2.0-beta9) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Default
uk: Базово

en: Other
uk: Інше

en: Caption
uk: Підпис

en: Twitter
uk: Твітер

en: Social
uk: Суспільний

en: Text value
uk: Текстове значення
