Social Share (8.x-2.0-beta9) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Default
ar: الافتراضي

en: Other
ar: آخر

en: Caption
ar: شرح
