Social Share (8.x-2.0-beta7) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Default
az: Susmaya görə

en: Other
az: Digər

en: Caption
az: Başlıq
