Social Share (8.x-2.0-beta9) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Default
da: Standard

en: Other
da: Anden

en: Caption
da: Undertekst

en: Text value
da: Tekstværdi
