Social Share (8.x-2.0-beta9) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Default
pt: Predefinido

en: Other
pt: Outro

en: Caption
pt: Legenda

en: Text value
pt: Valor de texto
