Social Share (8.x-2.0-beta9) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Default
ro: Implicit

en: Other
ro: Altele

en: Caption
ro: Legendă

en: Text value
ro: Valoare text
