Social Share (8.x-2.0-beta9) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Default
sk: Predvolené

en: Other
sk: Ostatné

en: Caption
sk: Popis

en: Text value
sk: Text

en: Content entity
sk: Entita obsahu
