Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: מצב

en: Value
he: ערך

en: Description
he: תיאור

en: Weight
he: משקל

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Mail
he: מייל

en: Facebook
he: פייסבוק

en: About
he: אודות

en: Twitter
he: טוויטר

en: LinkedIn
he: לינקדין

en: Entities
he: ישויות

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
