Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Weight
ta: எடை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: About
ta: பற்றி

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
