Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Value
am: እሴት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Weight
am: ክብደት

en: Default
am: ነባሪ

en: Mail
am: ደብዳቤ
