Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Value
ar: القيمة

en: Description
ar: الوصف

en: Weight
ar: الوزن

en: Default
ar: الافتراضي

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: About
ar: حول

en: Entities
ar: الكيانات

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
