Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: Weight
az: Çəki

en: Default
az: Susmaya görə

en: About
az: Haqqında

en: Entities
az: Entitilər
