Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Description
da: Beskrivelse

en: Weight
da: Vægt

en: Default
da: Standard

en: Mail
da: E-mail

en: About
da: Om

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
