Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Value
de: Wert

en: Description
de: Beschreibung

en: Weight
de: Gewichtung

en: Default
de: Standard

en: Mail
de: E-Mail

en: Service
de: Dienst

en: About
de: Über

en: Entities
de: Entitäten

en: Weight for @title
de: Gewichtung für @title

en: Social Sharing
de: Soziales Teilen

en: Weight for type @type
de: Steuerelement für den Typ: @type

en: Social sharing
de: Teilen über Soziale Netzwerke
