Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Value
fi: Arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: Weight
fi: Paino

en: Default
fi: Oletus

en: Mail
fi: Sähköposti

en: About
fi: Tietoja

en: Entities
fi: Entiteetit

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
