Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Value
fil: Halaga

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Weight
fil: Timbang

en: Default
fil: Pamantayan
