Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: Weight
gl: Peso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Mail
gl: Correo-e

en: Service
gl: Servizo

en: About
gl: Información

en: Entities
gl: Entidades

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
