Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: Weight
hr: Težina

en: Default
hr: Zadano

en: Mail
hr: E-pošta

en: About
hr: Opis

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
