Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Value
hu: Érték

en: Description
hu: Leírás

en: Weight
hu: Súly

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Mail
hu: Levél

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: About
hu: Leírás

en: Entities
hu: Entitások

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Social
hu: Közösségi

en: Weight for type @type
hu: @type típus súlya
