Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Staða

en: Value
is: Gildi

en: Description
is: Lýsing

en: Weight
is: Vægi

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Mail
is: Póstur

en: About
is: Um
