Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Value
ja: 値

en: Description
ja: 説明

en: Weight
ja: ウェイト

en: Default
ja: デフォルト

en: Mail
ja: メール

en: Service
ja: サービス

en: About
ja: アバウト

en: Entities
ja: エンティティ

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
