Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: About
ku: دەربارە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
