Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Weight
mn: Жин

en: Default
mn: Анхны утга

en: Mail
mn: Шуудан
