Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Value
oc: Valor

en: Description
oc: Descripcion

en: Weight
oc: Pes

en: Default
oc: Per defaut

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: About
oc: A prepaus

en: Entities
oc: Entitats

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
