Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Default
ps: تلواله

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: About
ps: په اړه
