Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Value
ro: Valoare

en: Description
ro: Descriere

en: Weight
ro: Greutate

en: Default
ro: Implicit

en: Mail
ro: E-mail

en: About
ro: Despre

en: Entities
ro: Entități

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
