Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Value
sl: Vrednost

en: Description
sl: Opis

en: Weight
sl: Teža

en: Default
sl: Privzeto

en: About
sl: O modulu
