Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Value
sr: Вредност

en: Description
sr: Опис

en: Weight
sr: Тежина

en: Default
sr: Подразумевано

en: Mail
sr: Пошта

en: Entities
sr: Ентитети

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
