Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Description
ug: بايانى

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: About
ug: ھەققىدە
