Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Value
ur: قیمت

en: Description
ur: وضاحت

en: Weight
ur: وزن

en: Default
ur: طے شدہ

en: Mail
ur: مراسلہ
