Social sharing (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Value
vi: Giá trị

en: Description
vi: Mô tả

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Default
vi: Mặc định

en: Mail
vi: Thư

en: About
vi: Giới thiệu

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
