Social Stats (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Node
hu: Tartalom

en: Basic Settings
hu: Alapbeállítások

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: 1 week
hu: 1 hét

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: 2 weeks
hu: 2 hét

en: Select options
hu: Kiválasztási lehetőségek
