Social Stats (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Node
be: Вузел

en: 1 day
be: 1 дзень

en: 1 minute
be: 1 хвіліна

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: Cron Settings
be: Налады крона

en: 2 weeks
be: 2 тыдні

en: Select options
be: Выбраць опцыі

en: Facebook comments
be: Каментарыі ў Facebook
