Social Stats (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Node
fa: محتوا

en: Basic Settings
fa: تنظیمات پایه

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: 5 minutes
fa: ۵ دقیقه

en: 1 minute
fa: 1 دقیقه

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: Cron Settings
fa: تنظیمات کرون

en: 2 weeks
fa: 2 هفته
