Social Stats (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Node
sv: Nod

en: Basic Settings
sv: Grundinställningar

en: 1 day
sv: 1 dag

en: 1 month
sv: 1 månad

en: 5 minutes
sv: 5 minuter

en: 6 hours
sv: 6 timmar

en: 1 minute
sv: 1 minut

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: 12 hours
sv: 12 timmar

en: 2 weeks
sv: 2 veckor

en: Select options
sv: Välj alternativ
