Social Timeline (3.0.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Columns
bo: སྡེ་བ།
