Social Timeline (3.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Weight
hr: Težina

en: Icon
hr: Ikona

en: Total
hr: Ukupno

en: Active
hr: Aktivno

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...
