Social Timeline (3.0.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: Weight
id: Bobot

en: Feed
id: Umpan

en: Icon
id: Ikon

en: Active
id: Aktif

en: Limit
id: Batas

en: Please wait...
id: Mohon tunggu...

en: Timeline
id: Garis waktu

en: Skin
id: Kulit

en: Columns
id: Kolom
