Social Timeline (3.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Weight
kk: Салмағы

en: Active
kk: Белсенді

en: Please wait...
kk: Күте тұрыңыз...0
