Social Timeline (3.0.0) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Weight
uk: Вага

en: Feed
uk: Канал

en: Icon
uk: Іконка

en: URL
uk: URL-адреса

en: Total
uk: Всього

en: Active
uk: Активно

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Feed Name
uk: Назва потоку

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: Timeline
uk: Графік часу

en: Skin
uk: Обкладинка

en: Columns
uk: Колонки

en: Light
uk: Світла

en: Config
uk: Конфіґурація

en: One Column
uk: Один стовпчик

en: Dark
uk: Темний

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж

en: Show Filter
uk: Показати фільтр
